Щеплення

Бустрикс

Щеплення

Ваксігрип тетра

Щеплення

Варілрикс

Щеплення

Гексаксим

Щеплення

ДжіСі флю

Щеплення

Енджерикс В

Щеплення

Інфанрикс

Щеплення

Пентаксим

Щеплення

Превенар 13

Щеплення

Пріорикс

Щеплення

Ротарикс

Щеплення

Синфлорикс

Щеплення

Тетраксим

Щеплення

Хіберикс

Щеплення

Церварикс

Як ми працюємо

Щеплення – ефективна профілактична міра проти складних бактеріальних або вірусних захворювань. Єдина мета вакцинації - навчити імунну систему потрібної реакції у разі проникнення збудників захворювання в організм. Однак, вакцина все-таки нетривіальне втручання в імунну систему людини, особливо дитини. Тому безпосередньо перед процедурою вакцинації обов'язковий огляд педіатром або сімейним лікарем. На консультації визначається поточний стан здоров'я, особливості імунної системи пацієнта, підбирається якісний, правильно зберігаємий препарат з урахуванням сумісності з іншими вакцинами або лікарськими засобами для забезпечення мінімуму побічних ефектів.

Процедура щеплення виконується в спеціально призначеному для цього кабінеті. Вакцина при пацієнті витягується з місця зберігання, розкривається і вводиться відповідно до інструкції для медичного застосування. Залежно від препарату це може бути ін'єкція, що вводиться внутрішньом'язово або підшкірно. Деякі вакцини приймаються перорально (через проковтування). З народження дитини лікар визначає графік вакцинації, згідно Національного календаря щеплень, інформує про додаткові щеплення, що не входять в календар. Крім того, він може підібрати препарат в разі епідеміологічних показань - це сезонні захворювання або поїздки в райони з неблагополучною епідеміологічною ситуацією. Доктор проводить екстрену вакцинацію, наприклад, після укусу кліща або тварини, при обмороженні, опіку, всіх видах поранень, наявності гнійників тощо. Підбір препаратів, їх комбінація і графік ведення складається виключно індивідуально і тільки кваліфікованим фахівцем!

Протягом 30 хвилин після процедури введення вакцини пацієнт повинен залишатися в медичному центрі, щоб виключити нештатну реакцію організму, яка може вимагати екстреного медичного втручання. Реакції на вакцину, як правило, супроводжуються певними симптомами описаними в інструкції для медичного застосування. Це можуть бути почервоніння, болючість або ущільнення місця введення, слабкість, млявість, підвищення температури тіла. Такі побічні ефекти можуть тривати кілька годин, іноді днів без наслідків для організму. Вкрай рідко, порядку одного випадку на мільйон, можуть відбуватися серйозні побічні реакції, пов'язані з індивідуальною непереносимістю тих чи інших компонентів препарату. Після щеплення необхідно інформувати лікаря про стан пацієнта, щоб оцінити реакцію організму і вчасно надати допомогу, якщо буде потреба.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на щеплення
Вакцини
Вакцина Бустрикс
від 650 грн.
Вакцина Бустрикс поліо
від 750 грн.
Вакцина Ваксігрип тетра
від 350 грн.
Вакцина Варілрикс
від 1 050 грн.
Вакцина Гексаксим
від 1 600 грн.
Вакцина ДжіСі флю
від 300 грн.
Вакцина Енджерикс В Дитячий
від 250 грн.
Вакцина Енджерикс В Дорослий
від 350 грн.
Вакцина Інфанрикс Гекса
від 1 750 грн.
Вакцина Інфанрикс ІПВ
від 1 350 грн.
Вакцина Інфанрикс ІПВ ХІБ
від 1 450 грн.
Вакцина Пентаксим
від 1 200 грн.
Вакцина Превенар 13
від 2 500 грн.
Вакцина Пріорикс
від 600 грн.
Вакцина Ротарикс
від 800 грн.
Вакцина Синфлорикс
від 1 100 грн.
Вакцина Тетраксим
від 1 000 грн.
Вакцина Хіберикс
від 500 грн.
Вакцина Церварикс
від 1 200 грн.
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на щеплення
Відгуки

Завагітнівши, стала ставитися уважніше до свого здоров'я та здоров'я чоловіка. Вперше вирішила, що необхідно зробити щеплення від грипу. Тим більше, мій лікар, який спостерігав вагітність, теж мені це порекомендував. З тих пір щороку перед сезоном всією сім'єю робимо щеплення «Ваксігрип» в медичному центрі «ЦЕНТЕ». І ніхто з нас жодного разу не відчував побічних явищ від щеплення.

- Світлана Кушко

Після великої кількості інформації про спалах кору у нас в країні вирішила потурбуватися цим моментом. Прочитала величезну кількість інформації, наслухалася від колег і знайомих. Пішла на консультацію до сімейного лікаря в «ЦЕНТЕ», що називається, підготовленої. У «ЦЕНТЕ» мені порекомендували препарат «Пріорикс». На щастя мій організм переніс вакцину прекрасно.

- Валентина Педан

На щастя нам порадили звернутися в «ЦЕНТЕ» до чудового лікаря. Вона нам порекомендувала «Тетраксим» для ревакцинації. Що я вам скажу - ні температури, ні млявості, ні загострень. З побочки - місце уколу пару днів було більш щільним і трохи почервонілим. І все! Дитина весела, прекрасно їсть і гуляти можна скільки хочеш!

- Оксана Манойло

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на щеплення
Як записатися на щеплення?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна вакцинація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на щеплення в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на щеплення
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на щеплення