Моновалентна вакцина для профілактики ротавірусного гастроентериту, яка містить живий ослаблений вірус, отриманий зі штаму ротавірусу людини.
Щеплення – ефективна профілактична міра проти складних бактеріальних або вірусних захворювань. Єдина мета вакцинації - навчити імунну систему потрібної реакції у разі проникнення збудників захворювання в організм. Однак, вакцина все-таки нетривіальне втручання в імунну систему людини, особливо дитини. Тому безпосередньо перед процедурою вакцинації обов'язковий огляд педіатром або сімейним лікарем. На консультації визначається поточний стан здоров'я, особливості імунної системи пацієнта, підбирається якісний, правильно зберігаємий препарат з урахуванням сумісності з іншими вакцинами або лікарськими засобами для забезпечення мінімуму побічних ефектів.
Процедура щеплення виконується в спеціально призначеному для цього кабінеті. Вакцина при пацієнті витягується з місця зберігання, розкривається і вводиться відповідно до інструкції для медичного застосування. Залежно від препарату це може бути ін'єкція, що вводиться внутрішньом'язово або підшкірно. Деякі вакцини приймаються перорально (через проковтування). З народження дитини лікар визначає графік вакцинації, згідно Національного календаря щеплень, інформує про додаткові щеплення, що не входять в календар. Крім того, він може підібрати препарат в разі епідеміологічних показань - це сезонні захворювання або поїздки в райони з неблагополучною епідеміологічною ситуацією. Доктор проводить екстрену вакцинацію, наприклад, після укусу кліща або тварини, при обмороженні, опіку, всіх видах поранень, наявності гнійників тощо. Підбір препаратів, їх комбінація і графік ведення складається виключно індивідуально і тільки кваліфікованим фахівцем!
Протягом 30 хвилин після процедури введення вакцини пацієнт повинен залишатися в медичному центрі, щоб виключити нештатну реакцію організму, яка може вимагати екстреного медичного втручання. Реакції на вакцину, як правило, супроводжуються певними симптомами описаними в інструкції для медичного застосування. Це можуть бути почервоніння, болючість або ущільнення місця введення, слабкість, млявість, підвищення температури тіла. Такі побічні ефекти можуть тривати кілька годин, іноді днів без наслідків для організму. Вкрай рідко, порядку одного випадку на мільйон, можуть відбуватися серйозні побічні реакції, пов'язані з індивідуальною непереносимістю тих чи інших компонентів препарату. Після щеплення необхідно інформувати лікаря про стан пацієнта, щоб оцінити реакцію організму і вчасно надати допомогу, якщо буде потреба.
У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна вакцинація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.
Щоб допомогти вам зареєструватися на щеплення в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.
Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.
Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00
Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00