Слухові апарати

A&M

Слухові апарати

Oticon

Слухові апарати

Siemens

Слухові апарати

Unitron

Слухові апарати

Widex

Як ми працюємо

Слухопротезист, фахівець з підбору та налаштування слухових апаратів, протягом консультації ознайомлюється і аналізує анамнез, отоскопію, тональну і мовну аудіометрію, імпедансометрію (дослідження оцінки рухливості барабанної перетинки). Виходячи з проаналізованого, слухопротезист пропонує пацієнту кілька видів слухових апаратів, а потім спільно з пацієнтом обирає варіант, який оптимально підходить за природності звучання, чіткості мовлення, розміром, виду і вартості. Важливо, що фахівець зі слухопротезування може проводити консультацію, підбір і налаштування слухового апарату на дому, якщо пацієнт не має фізичної можливості прийти на прийом до медичного центру «ЦЕНТЕ»!

Для вибору лікування або реабілітації діагностика слуху є обов'язковим етапом. При якому визначаються причини, фактори ризику і механізми його зниження. Якщо це гострі або раптові стани - є можливість домогтися відновлення або поліпшення слуху за рахунок правильно призначеного лікування. Якщо це хронічні патології - вибрати тактику профілактики та слухопротезування. Діагностика слуху ділитися на дві категорії: об'єктивні методи, коли пацієнт не впливає на результат. До об'єктивних методів належать: тімпанометрія, акустична рефлексометрія, ОАЕ, КСВП. І суб'єктивні, що дозволяють уточнити діагноз - тональна порогова, мовна, надпорогова, ігрова аудіометрія, тест на прохідність слухових труб.

Слуховий апарат не телефон, це прилад виключно індивідуального користування. Його підбір залежить від стадії втрати слуху, форми вуха, слухових особливостей пацієнта. Тому це може зробити тільки кваліфікований слухопротезист - фахівець з відповідною освітою, навичками і досвідом. Виходячи з потреб пацієнта і його діагнозу, слухопротезист рекомендує кілька моделей, які можуть задовольняти потребам і фінансовим можливостям людини. Крім того, після вибору певного слухового апарату завжди присутній етап налаштування і пробного носіння, щоб пацієнт міг за деякий час визначити, наскільки ця модель комфортна, зручна, знімає напругу і повертає здатність чути.

Налаштування слухового апарату повинна забезпечити максимальну компенсацію втрати слуху. Від досвіду і професіоналізму слухопротезиста залежить, наскільки носію слухового апарату буде комфортно в різних акустичних ситуаціях - звуки, розмова зі співрозмовником або в групі, музика, телевізор, мова при додаткових шумах... Перші налаштування слухового апарату проводяться відразу після його придбання, і тоді ж здійснюється перша оцінка комфортності слухання і розбірливості мови. На другому етапі уточнюються нюанси адаптації до гучних і тихим звуків. На завершальній стадії ви можете налаштувати деякі параметри звуків, щоб будь-який акустичний варіант, мова, шуми не викликали напруги.

Як будь-який високотехнологічний і дорогий продукт слуховий апарат вимагає догляду, дбайливого ставлення, своєчасної чистки і ремонту. Якщо це не буде забезпечено, слуховий апарат може перестати працювати належним чином. Слухопротезист медичного центру «ЦЕНТЕ» проводить діагностику і обслуговування слухових апаратів. Такий підхід дозволяє якісно діагностувати причину поломки, усунути несправність, провести професійну чистку і калібрування. На час ремонту слухового апарату ми можемо надавати тимчасову заміну, щоб пацієнт продовжував вести повноцінний спосіб життя. Крім того, у нас завжди є аксесуари та витратні матеріали до слухових апаратів.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Часто задавані питання
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Відгуки

Величезне спасибі за чудово підібрані слухові апарати! Вони підійшли прекрасно - отримане перевершило всі очікування! Бабуся чує навіть як шарудять гроші у поліетиленовому пакеті. Ми, чесно кажучи, і не сподівалися на таке поліпшення слуху. Розплакалися всією сім'єю, починаючи з нашої бабусі! Так тримати Тарас Ігорович! Ваша допомога безцінна!

- Олена Комір

Пару років тому перенесла грип на ногах. Стала чути гірше. Лікувалася, лікувалася, у наслідку виявилося, що потрібен слуховий апарат. А мені трохи більше 30 років! Для мене це був жах! Слава Богу, слухопротезіст Шевченко Тарас Ігорович підібрав мені крихітний слуховий апарат з ресивером в вусі. Виглядає стильно. У комплекті був пульт керування, тепер можу по телефону розмовляти, без трубки у вуха. Життя налагоджується! Спасибі вам!

- Поліна Люлько

Замовили виїзд слухопротезіста додому, недалеко від Вінниці. Папа ж «прекрасно все чув», тільки ми всі решта втратили багато неврів від крику і грому телевізора. Шевченко Тарас Ігорович все чудово пояснив нашому батьку. Знайшов потрібні слова. А згодом підібрав та налаштував два апарати. Задоволення недешеве, але спокійне життя того варте. Величезна людська вдячність вам!

- Віктор Лисогор

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію