Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Шевченко Тарас Ігорович

Слухопротезист Шевченко Тарас Ігорович спеціалізується на підборі та налаштуванні слухових апаратів, з урахуванням індивідуальних особливостей, відчуття і сприйняття пацієнта, консультує з питань аксесуарів до слухових апаратів та видаткових матеріалів до них. Тарас Ігорович працює як з дорослою, так і дитячої аудиторіями, забезпечуючи повний супровід слухопротезованих пацієнтів.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Резюме
Шевченко Тарас Ігорович
Шевченко Тарас Ігорович
Що відчувають мої пацієнти, на жаль, знаю по собі. Тому у своїй справі я спираюся на власний досвід, знання та навички.
Слухопротезист
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Відгуки

Тяжко, коли був кремезний та здоровий, а раптом став хворий і з вадами. Психологічно важко. Та ще спосіб життя повністю потрібно міняти. Але, Тарас Ігорович Шевченко вчасно трапився на моєму шляху. Тепер я зі слуховим апаратом і майже не відчуваю різниці – як було до хвороби та зараз. Моя вам вдячність!

- Григорій Хорів

Тарас Ігорович уважно та шанобливо спілкувався із нашим дідусем, та зумів підібрати слухові апарати для нього. Мі такі задоволені! Тепер не треба окрикуватись до нього, надівати беруші або навушники, щоб голова не боліла від голосно працюючого телевізора… А дідусь як помолодшав – не відчуває себе ізольованим. Це просто прекрасно!

- Галина Фургол

Ми вчасно звернули увагу, що наш малюк погано реагує на звуки. Спочатку відкидала цю думку. А як майже у двох кроках луснула святкова кулька, а син навіть не подивися у той бік – зрозуміла, що нема чого чекати. Було багато аналізів, консультацій… Нарешті, ми опинилися у Шевченко Тараса Ігоровича, на прийомі підібрали та стали налаштовувати слухові апарати. Навіть у дітей з важким і глибоким порушенням слуху є можливість радикально змінити життя на краще!

- Оксана Жучинська

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію