Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Слободянюк Альона Василівна

Сімейний лікар Слободянюк Олена Василівна, допомагає впоратися не тільки з явними симптомами захворювання, а й виявити їх причини. Олена Василівна визначає найбільш підходящу діагностику, для ефективного лікування основної хвороби. У складних і неоднозначних ситуаціях направляє на консультацію до вузького спеціаліста, щоб впоратися з хворобою спільно. Слободянюк Олена Василівна є дипломованим фахівцем з кінезіотерапії, масажу та лікувальної фізкультури, має великий досвід роботи з маленькими дітьми з моменту їх народження.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Резюме
Слободянюк Альона Василівна
Слободянюк Альона Василівна
Пацієнти бувають дуже різні. Найголовніше в моїй роботі - своєчасно надати необхідну медичну допомогу і не нашкодити!
Сімейний лікар
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Відгуки

Слободянюк Альона Василівна - уважний лікар! Ввічлива, доброзичлива, тактовна, не призначає нічого зайвого. Ні купу ліків, ні додаткових обстежень. Але, якщо Альона Василівна все ж таки наполягає на аналізах та консультаціях – тоді без сумнівів це потрібно! Дуже приємно довіряти своєму лікарю!

- Ольга Деркач

Прийшов у медичний центр «ЦЕНТЕ», до Слободянюк Альони Василівни з одним, а пішов з іншим. Треба було закрити лікарняний, та пройти контроль після пневмонії. Та, як на зло, скрутило мені шию – ні розвернутися, ні повернутися. Виявилося, що Альона Василівна не тільки терапевт, а ще й спеціаліст з тих м’язових проблем. Записався до неї на курс терапії, свою шию привести у порядок. До речі, з першого ж разу допомагає.

- Назар Тяглов

Нам порекомендували звернутися до Слободянюк Альони Василівни знайомі, у яких та сама проблема – ДЦП у дитини. Таким дітям потрібно набагато більше уваги, часу и спеціальних занять, ніж звичайним малятам. Тепер ми в надійних, фахових руках в прямому і переносному сенсі – син отримує курс масажів та спеціальних вправ. Результат вражаючий! Дякую вам сердечно!

- Людмила Забужна

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію