Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Попик Зінаїда Володимирівна

Сімейний лікар Попик Зінаїда Володимирівна має великий досвід в лікуванні широкого спектра найпоширеніших захворювань. Професійна підготовка Зінаїди Володимирівни дозволяє грамотно займатися профілактикою, діагностикой і лікуванням великої кількості проблем зі здоров'ям, з якими звертаються пацієнти. У складних випадках залучає потрібних фахівців для консультацій, при цьому продовжує контролювати весь процес лікування і несе відповідальність за пацієнта, працюючи за принципом - не нашкодь!

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Резюме
Попик Зінаїда Володимирівна
Попик Зінаїда Володимирівна
Справжній лікар, перш ніж призначити лікування, повинен дізнатися особливі звички пацієнта та властивості його організма.
Сімейний лікар
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Відгуки

От бувають випадки, коли дитина найшла свого лікаря сама, навіть якщо їй лише два роки. Ми ходили по державних, потім приватних медичних закладах, та кожен раз це було те ще випробування. Поки не потрапили у медичний центр «ЦЕНТЕ», до Попик Зинаїди Володимирівни. Як вона знайшла підхід до сина – не знаю, але вдячна наскільки це можливо! Тепер на питання «Йдемо до лікаря?» синочок бігом вдягається і радісно очікує зустрічі! Дякую вам сердечно!

- Зоя Трач

Чітко, коротко і ясно – так я люблю. Моя дружина з певних обставин не може ходити з дітьми по лікарях. Тепер це мій обов’язок. Але я дядько! Чоловік! Я не розумію сюсі-пусі, навіть якщо намагаюся! Прийшовши до медичного центру «ЦЕНТЕ» на прийом до Попик Зинаїди Володимирівни я зрозумів, що знайшов нарешті! Лікарка дуже точно пояснює мені що до чого. Як мені і потрібно. З дітьми – ліпша подружка! А що мені, ще треба?

- Вадим Гринишин

З недавніх пір прийшлося шукати «свого лікаря». Добре, коли живеш в місті весь час, накопичуються знайомства. Ми переселенці. Там покинули, тут мали віднайти. Та у медичному центрі «ЦЕНТЕ» нам пощастило неймовірно! З першого відвідування зіткнулися з лікаркою Попик Зінаїдою Володимирівною, вона задовільнила всі потребі нашої великої родини – і малих діточок, і дорослих. Ми дуже раді, шановна Зинаїдо Володимирівно, що ви трапилися нам на нашому нелегкому шляху.

- Катерина Манюгіна

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію