Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Лихвар Наталя Олегівна

Сімейний лікар Лихвар Наталя Олегівна приймає пацієнтів для лікарської консультації, огляду, спостереження і лікування пацієнтів будь-якого віку. Лікар загальної практики Наталія Олегівна, лікує гострі та хронічні захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів, патології ЛОР органів, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, кістково-м'язової системи, нервової системи, вірусні, бактеріальні, грибкові ураження органів.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Резюме
Лихвар Наталя Олегівна
Лихвар Наталя Олегівна
У сферу уваги лікаря входить спостереження за станом здоров'я членів сім'ї з проведенням лікувально-оздоровчих заходів.
Сімейний лікар
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Відгуки

Коли бачиш молодесеньку лікарку, іноді відчуваєш недовіру – та чи достатньо досвіду? Але, з перших слів всі сумніви розвіялися. Лихвар Наталя Олегівна - це фахівець, що відслідковує найновітніші технології та дослідження. Браво, Наталя Олегівна, так тримати!

- Ольга Криклива

Дітки відчувають добру людну. Тягнуться до неї та не капризують, коли їх обстежують. Тепер я в цьому впевнена, коли побачила, як моя вередлива дитина (ми потрапили до Лихвар Наталі Олегівни у півтора місяці) заспокоюється, та навіть радіє, коли лікарка слухає, перевіряє ніжки, «тім'ячко» на голові… Моя щира вдячність вам, лікарю!

- Анжеліка Кулік

Головне знайти з дитиною спільну мову! Лихвар Наталя Олегівна якось так розговорила мою доньку, що та не то що боялася – хотіла знову піти до лікаря! Розповісти – що відчувала, як себе поводила… Як на мене, це просто супер! Не треба вмовляти дитину до походу в лікарню. Вона сама скучає за своєю кращою співрозмовницею!

- Тетяна Вихристюк

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію