Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря уролога

Довірча бесіда з лікарем урологом - початок позитивних змін в тій сфері, яку вважають інтимною. Уролог займається доглядом та лікуванням сечової системи у жінок, та сечостатевої у чоловіків. На разі, якщо аналізи і діагностика демонструють появу патологій розташованих поза компетенцією лікаря уролога, він зазвичай може порекомендувати звернутися до колеги, наприклад, до гінеколога або андролога. Погодьтеся, якою б делікатною не здавалася ця тема - завжди краще бути здоровим!

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Дубовий Андрій Васильович

Ефективне лікування - результат раннього звернення до лікаря. Поки людина і не підозрює про захворювання, воно прогресує.

Дубовий
Андрій Васильович
Уролог
Коцюк Микола Йосипович

Підібрати індивідуальний підхід до кожного пацієнта та знайти з ним спільну мову – це шлях до повного одужання.

Коцюк
Микола Йосипович
Уролог
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Я була у дуже неприємній ситуації після пологів, але мій лікар уролог допоміг мені з цим впоратись

Довелося зіткнутися з захворюванням, про існування якого не підозрювала - післяпологове нетримання сечі. Так, були складні пологи, і перший місяць-півтора мені доводилося жити з прокладкою. Я, звичайно, відчувала, що з сечовипусканням не все гаразд. Але, мене заспокоїла гінеколог, так, мовляв, буває. Потрібно почекати трохи і м'язи відновляться.

Але через 4 місяці я записалася на прийом до лікаря уролога в медичний центр «ЦЕНТЕ». Хіба можна відчувати себе в формі, якщо береш дитину на руки, або чхаєш - і розумієш, ай! Біжиш в туалет міняти білизну або прокладку.

Лікар уролог провела огляд, попросила скласти за два-три дні «щоденник сечовипускань» - скільки пила рідини, скільки разів ходила в туалет, скільки і як трапилися ці мимовільні виплески, направила на аналізи сечі і крові.

Потім розписала мені лікування медикаментозне та фізіотерапевтичне. Порадила спеціалізовану гімнастику. Так як я годувала дитину - медикаменти дуже сильно довелося урізати, залишилася одна «валеріанка». А ось процедури і гімнастика мені досить швидко допомогли. Мій лікар уролог сказав, що цьому успіху посприяв мій молодий організм, який непогано включив відновлювальні функції, а ми йому в цьому лише трохи допомогли!

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію