Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря сурдолога

Консультація лікаря сурдолога проходить у формі бесіди з пацієнтом, анкетуванням за особливою методикою для збору анамнезу. Результатом проведених досліджень є постановка діагнозу. Слід зазначити, що лікар сурдолог займається не тільки лікуванням порушень слуху, він також може професійно допомогти підібрати слуховий апарат.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Титаренко Владислав Васильович
Титаренко Владислав Васильович
Я впевнений, що точність для лікаря - обов'язкова якість! Не можна «недолікувати» або «перелікувати». Потрібно вилікувати!
ЛОР/Сурдолог
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Моя дитина була замкнутою та апатичною лише через приглухуватість, але ми вирішили цю проблему!

Чому не виявили наш діагноз раніше - питання складне і дуже болюче. Але розмова сьогодні не про це.

У 6 роки і 3 місяці мій син переніс складне захворювання. Після цього, проявилися перші натяки на проблему. Дитина стала замкнута, дратівлива, він міг агресивно відреагувати. Спілкуватися з однолітками на дитячому майданчику, куди ми ходили гуляти, у нього стало погано виходити.

Дома він теж постійно злився - якщо раніше ми з ним могли прочитати книжку цілком, то зараз він міг витримати одну-дві сторінки, на яких більше малюнків, ніж тексту. Ми звернули до лікаря. До одного другого, третього... Різні лікарі говорили різне.

Для мене, як для мами, це було якоюсь фантасмагорією. Звичайно, я бачила, що з дитиною щось не те. Щоб докричатися до нього, достукатися до потрібної реакції доводилося дійсно гримати.

В такому каламутному стані пройшло майже два місяці. І кожен день був складніший за попередній. Поки ми не потрапили на консультацію до лор лікаря в «ЦЕНТЕ», який виявився ще й сурдологом. Насправді, коли він мені озвучив «коріння» нашої проблеми - у мене відлягло від серця. Виявляється, у дитини падав рівень слуху внаслідок перенесеного захворювання. Від цього і його роздратованість, складність в комунікації.

Синові поставили слуховий апарат і поступово його асоціальність зійшла нанівець. Це знову милий і доброзичливий хлопчина. До того ж, доктор нам пояснив, що приглухуватість, з часом можливо, пройде.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію