Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація сімейного лікаря

Сімейний лікар в рамках поточної медичної реформи перша лінія медицини. Своєчасно виявити і попередити захворювання у своїх пацієнтів, надати допомогу при поточних зверненнях, провести додаткові обстеження, аналізи, або направити до лікарів вузьких спеціальностей - рамки завдань сімейного лікаря. У найкращому разі, сімейний лікар - це людина з великим кредитом довіри пацієнта, призначення і рекомендації якого виконуються, а поради цінують.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Федишена Тетяна Анатоліївна

Головне в моїй професії - відповідальність. Я можу бути дуже вимогливою, тому що особисто відповідаю за кожного пацієнта!

Федишена
Тетяна Анатоліївна
Сімейний лікар/Педіатр
Вашнівська Оксана Валеріївна

Дуже добре, коли можна спостерігати всю сім'ю. Це дає можливість впровадити комплексний підхід до лікування.

Вашнівська
Оксана Валеріївна
Сімейний лікар
Колібабчук Антоніна Володимирівна

Сімейний лікар забезпечує довготривалу турботу про здоров'я пацієнта і всіх членів сім'ї незалежно від характеру хвороби.

Колібабчук
Антоніна Володимирівна
Сімейний лікар
Лихвар Наталя Олегівна

У сферу уваги лікаря входить спостереження за станом здоров'я членів сім'ї з проведенням лікувально-оздоровчих заходів.

Лихвар
Наталя Олегівна
Сімейний лікар
Попик Зінаїда Володимирівна

Справжній лікар, перш ніж призначити лікування, повинен дізнатися особливі звички пацієнта та властивості його організма.

Попик
Зінаїда Володимирівна
Сімейний лікар
Слободянюк Альона Василівна

Пацієнти бувають дуже різні. Найголовніше в моїй роботі - своєчасно надати необхідну медичну допомогу і не нашкодити!

Слободянюк
Альона Василівна
Сімейний лікар
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Як ми знайшли свого сімейного лікаря

Переїжджаючи до Вінниці, одним із важливих завдань був пошук нормального адекватного сімейника, який відноситься до лікування в оптимально-достатньому форматі. Щоб не мало або надмірно.

Так я набралася хоробрості, зателефонувала своєму вже колишньому київському терапевту, з яким ми пройшли багато чого ще й мідні труби. Попросила розповісти - за якими критеріями шукати лікаря? У Вінниці не було таких знайомих, щоб чіплятися з подібними питаннями. І ось що відповіла мені моя лікарка:

1. Обов'язково потрібно дізнатися думку сімейного лікаря з приводу щеплень. Особливо, для дорослих. Якщо підтвердить, що дорослим бажано їх оновлювати - молодець! Один «плюс»!

2. Туди ж питання з приводу імуномодуляторів, гепатопротекторів, ферментів і пробіотиків. Тут потрібно акуратно оцінювати, так як грамотні лікарі, в ідеалі, коректно поділяють думки доказової медицини та іншої, гомеопатичної.

3. Запитати, який іноземний сайт він/вона може порадити, щоб начитатися всякої інформації. Не тільки україномовної. Сучасний лікар повинен бути в курсі того, що відбувається в світі, їздити на конференції, читати, в тому числі, іншомовну інформацію. Якщо хоч одну назву скаже - теж «плюс». А якщо відреагує на слово Сochrane - взагалі чудово!

Зізнаюся, я влаштувала такий іспит трьом лікарям в різних приватних медичних закладах, спочатку ознайомившись з он-лайн відгуками. Звичайно, завуальовано і акуратно. Моя мета була знайти собі класного фахівця, а не показати, що я найрозумніша на Землі. Тепер ось всією сім'єю вже четвертий рік ходимо в медичний центр «ЦЕНТЕ» до нашого сімейного лікаря. І дуже задоволені!

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Вакцини
Бустрикс
Вакцина
від 650 грн.
Бустрикс ПОЛІО
Вакцина
від 750 грн.
Ваксігрип ТЕТРА
Вакцина
від 350 грн.
Варілрикс
Вакцина
від 1 050 грн.
Гексаксим
Вакцина
від 1 600 грн.
ДжіСі ФЛЮ
Вакцина
від 300 грн.
Енджерикс В Дитячий
Вакцина
від 250 грн.
Енджерикс В Дорослий
Вакцина
від 350 грн.
Інфанрикс ГЕКСА
Вакцина
від 1 750 грн.
Інфанрикс ІПВ
Вакцина
від 1 350 грн.
Інфанрикс ІПВ ХІБ
Вакцина
від 1 450 грн.
Пентаксим
Вакцина
від 1 200 грн.
Превенар 13
Вакцина
від 2 500 грн.
Пріорикс
Вакцина
від 600 грн.
Ротарикс
Вакцина
від 800 грн.
Синфлорикс
Вакцина
від 1 100 грн.
Тетраксим
Вакцина
від 1 000 грн.
Хіберикс
Вакцина
від 500 грн.
Церварикс
Вакцина
від 1 200 грн.
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію