Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря психолога

Життя не завжди вміє підстелити соломку в потрібному місці. Іноді у людини настають часи, коли важкі випробування обрушуються один за іншим. Вирішити всі проблеми самостійно не всім під силу. Набагато зручніше звернутися до лікаря психолога, котрий в процесі консультації допоможе розібратися з ситуацією, подолати сум'яття, розчарування, знову знайти силу волі і радість життя.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Станчук Наталья Володимирівна
Станчук Наталья Володимирівна
Надаючи психологічну допомогу своїм пацієнтам, я фокусуюсь на поліпшенні особистості. Цілісна особистість - гармонійна.
Психолог
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Стільки приємних можливостей я відкрив для себе після наших зустрічей з психологом!

Ніколи не думав, що доведеться звернутися до психолога. Ми, мужики, як звикли вирішувати проблеми - зустрівся з друзями, випив, ледь зібрав вранці голову і начебто проблема потьмяніла. Пробував так, пробував, сам з себе сміявся - скоро можна буде в «школу алкоголіків» записуватися. Привіт, я Вася, і я алкоголік...

У мене трапилися проблеми на роботі, які все ніяк не хотіли вирішуватися. І накопичувалися просто страшенно. Намагався діяти звичними методами - жваво і різко. Оберталося все проти мене. Загалом, настала така чорна смуга - чорніше не придумаєш.

Діти тихенько по дому ходять, знають, що під руку краще не потрапляти, дружина, спасибі їй, акуратно так допомогти хоче. То одне підкаже, то інше. Коли вона про психолога заговорила, я відмахувався, як від настирливої мухи. А потім подумав, чому б ні?

Уявив, що я як в фільмах, лежу, тру про свої проблеми, а красива панянка мене розуму вчить.

До «ЦЕНТЕ» ми вже давно лікуватися ходимо, всією сім'єю. А тут як раз почув, що у них психолог з'явився. Ось і записався. Чесно, хотів трохи навіть познущатися - ну чому мене, дорослу людину ще можна навчити? Можна. І навіть дуже! Не буду вдаватися в подробиці (сходіть, самі побачите), але у мене стала завіса з очей сповзати. В голові прояснення наступило, нарешті.

Я зосередився на тому, чого у мене немає, але список не повний! Так, немає спокою, немає впевненості, грошей немає, до яких звик, немає можливості розрахуватися де потрібно, немає умов для... А ще у мене немає невиліковної хвороби, немає інвалідності, немає хворих родичів, ні горя, ні біди! А коли став перераховувати, що є - сам здивувався від власного багатства! Виявилося, в моїй ситуації потрібно просто відійти на крок в сторону, щоб поглянути під іншим кутом - стільки приємних можливостей! Начебто все просто, навіть банально - а мізки на місце встали. Встають. Наші зустрічі з психологом тривають!

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію