Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря педіатра

Лікар педіатр - головний друг всіх мам і дітей. Дитина знаходиться у веденні лікаря практично з народження і до 18 років. З урахуванням об'єднання педіатрії з сімейною медициною - і довше. Консультація педіатра - це не тільки видача рекомендацій дитині і батькам які вживати заходів, для того, щоб впоратися з недугом. Лікар рекомендує аналізи, подальші обстеження, в разі їх необхідності, відповідно до принципів доказової медицини.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Федишена Тетяна Анатоліївна

Головне в моїй професії - відповідальність. Я можу бути дуже вимогливою, тому що особисто відповідаю за кожного пацієнта!

Федишена
Тетяна Анатоліївна
Сімейний лікар/Педіатр
Мрих Віра Петрівна

Профілактика - основна мета нашої роботи. З якою б проблемою ви не прийшли до лікаря, допомога буде надана завжди!

Мрих
Віра Петрівна
Педіатр
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Як ми закохалися у нашого лікаря педіатра

Як влаштована пам'ять у лікаря - приголомшливо, але абсолютно не зрозуміло. Мати таку величезну кількість пацієнтів і пам'ятати нюанси кожного.

Коли моя дитина вийшла з віку немовляти, звичайно, ми стали шукати лікаря, який став би «наш». Щоб мав найвищий професійний рівень і комплект людських якостей, з якими і дитині, і батькам можна було б звертатися без психів, нервів і вередування. Нам порадили прекрасного педіатра в медичному центрі «ЦЕНТЕ». Звернулися і закохалися! Дитина і ми!

Для сина похід до лікаря - це просто веселе заняття, навіть якщо наша доктор направляє нас на аналіз крові. Для мене - це безодня різнопланової інформації та чіткі слушні рекомендації. Тільки від спілкування виникає спокій і впевненість - все буде добре. І що дуже важливо, наша лікарка пам'ятає особливості дитини, навіть пам'ятає, що у нас є небулайзер, тому при необхідності робить відповідні призначення. Як це у неї виходить - не знаю, але розумію, що цей «суперкомп'ютер» видає дані, з урахуванням всіх маїх умов!

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію