Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря ортопеда

Ортопед - це лікар, що займається деформаціями елементів кістково-м'язового апарату та опорно-рухової системи. Лікар ортопед лікує вроджені або набуті вади розвитку, ускладнення інфекційних і післяопераційних процесів, побутові травмами і професійні захворювання кісткової системи. Допомагає відновити функції організму при остеохондрозі, міжхребцевій грижі, вальгусній деформації та плоскостопості, артрозах та артритах, коригує кривошею, клишоногість, різні дисплазії, допомагає купірувати запалення, міозити.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Веремій Олег Андрійович
Веремій Олег Андрійович
Сьогодні можливості медицини воістину безмежні і справжній лікар повинен ними користуватися максимально!
Ортопед/Травматолог
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Жахлива звичка звертатися за лікарською допомогою, коли вже несила!

Поспішати треба повільно. Мені завжди про це казали. А я, звичайно, навпаки – рух, це життя, хто не поспішає, той не встигне! І завжди пишалася своїм добрим станом - особливо коли перевалило за 70 років. Бува, гляну, як молодь ходить - сутулі, перевальцем, повні ... Та ще швидше бігти хочу.

Тільки, з певного віку потрібно ще і берегтися трохи більше, ніж зазвичай. Кістки вже не ті, та й м'язи, хоч треновані, але теж, не самий надійний вже варіант. Довелось впасти, по дурості. Через кота, який розвалився на пів кімнати, а я його перестрибувати взялася. Чесне слово, розповідаю, як анекдот.

У коліні щось хруснуло і з'явився біль. Не сказати, що дуже сильний. Терпимий.

Походила, потерпіла - та я ж без зарядки не можу. Стала займатися, навантажувати коліно, щоб суглоб розробився, розходився. Це зараз я вже розумію, що якби я одразу звернулася до лікаря-ортопеда, він навпаки, моє коліно мені б іммобілізував. Так ні, жахлива звичка звертатися за лікарською допомогою, коли вже несила!

Добре, що в моєму звичному медичному центрі «ЦЕНТЕ» з'явився лікар ортопед. Прийшла - оглянув коліно, направив на МРТ. Обстеження показало надрив меніска. Протягом півтора місяця він мені призначав фізпроцедури і препарати. Ми сподівалися, що допоможе. Але, на жаль - ні. Наступний етап – ін’єкції в суглоб. Після першої ж настало довгоочікуване полегшення. Скоро йду на другу. Тільки, лікар суворо наказав купити бандаж на коліно і надалі рухатися обережно, не поспішаючи.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію