Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря невролога

Лікар невролог займається діагностикою та лікуванням захворювань, центральної або периферичної нервових систем, головного мозку, спинного мозку, нервових волокон. Невропатолог допомагає при порушеннях мозкового кровообігу, невритах, невралгіях, для запобігання або реабілітації після інсульту, черепно-мозкових і спинних травм, кістозно-гліозних змін в головному мозку, підвищеному кров'яному тиску, лікворній гіпертензії, нестабільному внутрішньочерепного тиску, астеноневротичному, хоботковому та інших синдромах.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Параджанова Світлана Яківна

Співчуття пацієнтові не скасовує вимогливості. Важливо витримати баланс між професійними якостями і людськими.

Параджанова
Світлана Яківна
Невролог
Шандрук Світлана Миколаївна

Шлях ефективного лікування - це побудова довірчих взаємин, коли пацієнт не тільки слухає лікарські поради, а й впроваджує їх!

Шандрук
Світлана Миколаївна
Дитячий невролог
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Життя без болю у спині може стати реальністю, якщо поряд за тобою досвідчений невролог

Ломота в спині турбувала дуже давно. Навіть не згадаю, з якого віку це почалося. Чим старшою я ставала, чим менше було регулярних фізичних навантажень – тим чутливіше ставала моя спина. Хоча, можна сказати, що я пристосовувалася до болю з часом. Напевно, це як про ту жабу, яку можна зварити на дуже повільному вогні, а вона й не помітить.

Одного разу поїхала з подругою на конференцію, ночували в одному номері. І у неї очі полізли на лоба, коли вона побачила, як я встаю з ліжка вранці. Перекочуюся, шукаю зручну позу, готуюся, встаю, розходжуюся... Висварила вона мене за таке байдуже ставлення до своєї спини. З поверненням додому, вона мене потягла до лікаря невролога в «ЦЕНТЕ».

Виявилося, у мене грижі Шморля в поперековому відділі. Я не знала, що це таке, лікар невропатолог дохідливо пояснив - якщо уявити торт, де коржі - це хребці, а крем - це міжхребцеві диски, то грижа, це якщо на торт збоку трохи натиснути і крем вилізе між коржами.

Запитав, чи не було у мене травм - звідки, мовляв, ці грижі могли з'явитися. Я згадала, що дійсно кілька разів «голосно приклалася» спиною. Один раз, послизнувшись на льоду, другий невдало приводнилася на відпочинку під час катання на «шайбі». І хоч це було давно, але, мабуть, поклало початок моїх проблем.

Лікар невролог розписав мені програму, в якій не було хіба що збору едельвейсів в місячну ніч. Від медикаментів для усунення запалення до спеціальної гімнастики і кінезіологічної терапії. Поки що пройшло пару місяців з початку лікування, але можу вже точно сказати, що вранці з ліжка я піднімаюся набагато швидше і безболісніше. Починаю звикати до нової реальності, де у мене не має боліти спина.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію