Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря мамолога

Жіночі груди - невід'ємна частина жіночої краси. І вимагає стільки ж уваги і турботи. Велика кількість захворювань, в тому числі рак молочної залози протікають безсимптомно. І жінки звертаються до лікаря на позднік стадіях, коли відсоток вилікуваних мізерно малий. Регулярне відвідування мамолога допоможе виявити будь-які патологічні зміни в тому стані, коли їх можна вилікувати.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Олініченко Богдан Петрович
Олініченко Богдан Петрович
Турбота про здоров'я і красу своїх молочних залоз повинна бути в зоні уваги кожної жінки практично в усі періоди її життя.
Мамолог/Хірург
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Дякуватиме Богові та лікарю мамологу за те, що я задоволена, щаслива і здорова!

Завжди мріяла збільшити груди. Вибравшись з-під батьківського крила, накопичивши на операцію почала шукати лікарів, хто б якісно проконсультував, як безпечно пройти цей процес. Так я прийшла до мамолога в медичний центр «ЦЕНТЕ» на консультацію і ось які висновки я зробила:

1. Імплант - це зовсім не безпечно. Силікон заборонений в Західній Європі, але застосовується у нас. Гель нешкідливий, але термін гарантії близько 10 років. При травмі або неякісній установці він розтікається грудками по всій залозі і відкладається в тканинах. Витягти його можна тільки хірургічним шляхом. Крім того, будь-який імплант ускладнює обстеження грудей.

2. Розкручена міостимуляція - це стимуляція того, чого в грудях немає. Там немає м'язів. Вірніше є, але глибоко, їх можна підкачати тільки в спортзалі і то, без фанатизму. А міостимуляція - це вплив на «дольки» молочної залози, які дійсно набухають за рахунок зростання клітин. Не тільки хороших, а всяких. І поганих теж.

3. Втирання мазей і/або прийом гормональних препаратів. Такі ігри зі здоров'ям можуть доставити багато клопоту, і це м'яко кажучи. Гормони стимулюють розмноження і розростання тканин молочної залози, що в кінцевому підсумку може мати гірки наслідки - ущільнення, фіброаденоми або рак.

Загалом, я залишилася зі своїм скромним першим розміром, але задоволена, щаслива і здорова. Доктор мені підказав, що любить себе - набагато важливіше, ніж відповідати нав'язаним громадською думкою стереотипам!

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію