Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лор лікаря

Отоларингологія - провідний напрямок «ЦЕНТЕ», має в своєму розпорядженні висококласних фахівців та найсучасніше технологічне обладнання, для діагностики та лікування захворювань ЛОР органів - вухо, горла, носа. Крім традиційного огляду, існує можливість скористатися ендоскопічним обстеженням, яке дозволяє побачити найдрібніші патології на початкових стадіях. Для лікування лор органів можна скористатися як передовими фізіотерапевтичними технологіями, такими як кріотерапія, електрофорез, магнітно-лазерна терапія, УВЧ, гальванізація, озонотерапія, УФО, інгаляції, дарсонвалізація та ін., так і фармакологічними або хірургічними методами.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Цебрик Валентина Миколаївна

Принцип системного підходу - пошук і вплив на причину проблеми паралельно з усуненням симптомів. Саме так ми лікуємо.

Цебрик
Валентина Миколаївна
Головний лікар/ЛОР/Хірург
Зінченко Дмитро Олександрович

Я об'їздив півсвіту і з кожного курсу, практикуму семінару або конгресу брав саме найкраще та корисне. Щоб результат був ідеальним.

Зінченко
Дмитро Олександрович
ЛОР/Хірург, КМН
Щур Дмитро Євгенович

Довіра до лікаря - 50% успіху лікування, досвід лікаря ще 40%, і 10% - точність виконання призначень. Перевірено досвідом!

Щур
Дмитро Євгенович
ЛОР
Махначов Максим Владиславович

Сучасна медицина дарує нам нові підходи до лікування. Ми зобов'язані йти в ногу з часом і впроваджувати новітні технології.

Махначов
Максим Владиславович
ЛОР/Хірург
Чистякова Ванда Анатоліївна

Досвід дуже часто підказує рішення, які можуть іноді дивувати. Але ти точно знаєш, що спрацює, просто тому, що ти фахівець.

Чистякова
Ванда Анатоліївна
ЛОР
Бражник Станіслав Сергійович

Пацієнт - закрита книга. Успіх лікування безпосередньо залежить від твоєї здатності налаштувати емпатію і взаємоповагу.

Бражник
Станіслав Сергійович
ЛОР/Хірург
Барциховська Євгенія Андріївна

Світ швидко змінюється, стираючи кордони. Отже, знання мов дає можливість консультувати іноземних пацієнтів.

Барціховська
Євгенія Андріївна
ЛОР
Титаренко Владислав Васильович

Я впевнений, що точність для лікаря - обов'язкова якість! Не можна «недолікувати» або «перелікувати». Потрібно вилікувати!

Титаренко
Владислав Васильович
ЛОР/Сурдолог
Філюк Віта Миколаївна

Особисто для мене, лікування - це мистецтво! За допомогою якого, я можу відновити втрачений голос. Хіба це не чудо?

Філюк
Віта Миколаївна
ЛОР/Логопед/Фоніатр/Фонопед
Хідіров Джаваншир Соінович

У своїй медичній практиці я намагаюся застосовувати передові методи лор-лікування для мінімізації втручання в організм пацієнта.

Хідіров
Джаваншир Соінович
ЛОР
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Після 25 років проблем з горлом, нарешті доктор мені сказав, що у мене все в порядку!

Історія така, років з 15 іноді помічав пробки в мигдалинах. Вони самовидалялися і погано пахли. Даремно я тоді не розповів про це мамі, бо років з 23-25 я почав хворіти ангінами по два три рази в рік. Ну і побічних явищ з часом все додавалося.

Так і не звертав би увагу на це, якби не почав вдома ремонт. Будинок великий, ремонт довгий, грошей на помічників не було, тому більше року возився в бруді і в пилу. Додалися алергічні прояви і практично постійний біль в горлі, першіння. Ну, пробки, природно, теж - куди ж без них.

Ближче до закінчення ремонту сил боротися зі своїм горлом майже не залишилося - вирішив сходити до лікаря. Матушка відправила в «ЦЕНТЕ» - типу, якщо ніс, горло або вуха - це кращі в місті. Пішов. Ну, коротше, призначили мені промивання апаратом. Спеціально запам'ятав, як він називається – «Тонзіллор». Процедура не складна - тихо дихай з штукою на гландах, потім не свисти, якщо змастять і пектиме, опісля неї не можна їсти десь 30-40 хвилин. Після 5 промивань апаратом лікар призначив додатково промивання шприцем таким спеціальним з довгою і тупою голкою.

5 + 5 - формула мого успіху. 5 «Тонзіллоров» і 5 «шприців» - не болить, не хитає, немає слабкості. Крім того, лікар брав мазки з горла і правильно, тому як виявився стафілокок, якщо його не лікувати - може все знову повернутися. Призначив таблетки.

Вже рік як в нормі. Мій лор лікар попередив, що потрібно регулярно на обстеження, типу, у мого організму горло - слабка ланка. Нещодавно був, і так зрадів - доктор мені сказав, що у мене все в порядку!

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію