Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря лор-хірурга

Оперативне усунення патологій ЛОР органів залишається ефективним методом лікування. Консервативні способи не завжди можуть привести до потрібного результату. Отоларінгохірургія особливо дієва в усуненні хронічних захворювань. Коли інфекція роками або десятиріччями впливає на імунну систему людини, що, найчастіше, характеризується ускладненнями, усувається тільки оперативним втручанням. Сучасні методи хірургічного лікування можуть бути щадними - за допомогою передових технологій.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Цебрик Валентина Миколаївна

Принцип системного підходу - пошук і вплив на причину проблеми паралельно з усуненням симптомів. Саме так ми лікуємо.

Цебрик
Валентина Миколаївна
Головний лікар/ЛОР/Хірург
Зінченко Дмитро Олександрович

Я об'їздив півсвіту і з кожного курсу, практикуму семінару або конгресу брав саме найкраще та корисне. Щоб результат був ідеальним.

Зінченко
Дмитро Олександрович
ЛОР/Хірург, КМН
Махначов Максим Владиславович

Сучасна медицина дарує нам нові підходи до лікування. Ми зобов'язані йти в ногу з часом і впроваджувати новітні технології.

Махначов
Максим Владиславович
ЛОР/Хірург
Бражник Станіслав Сергійович

Пацієнт - закрита книга. Успіх лікування безпосередньо залежить від твоєї здатності налаштувати емпатію і взаємоповагу.

Бражник
Станіслав Сергійович
ЛОР/Хірург
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Тепер моє - це бути здоровою!

Найчастіші слова, які мені доводилося вимовляти по відношенню до свого здоров'я - а, це моє! Моє - це мало не цілорічні соплі, закладеність, постійне сопіння, вічне покашлювання від першіння в горлі. Я вважала, що це дійсно «моє» - ну ось такий у мене організм, так він себе проявляє. Звичайно, я зверталася до лікарів час від часу, щось лікувала, капала, пила, промивала ... полегшення буле недовгим, а потім знову все по колу.

Одного разу випадково перетнулася у магазині зі своєю давньою знайомою, лор лікарем «ЦЕНТЕ». За розмовою, вона звернула увагу на мій стан, запитала - чи не турбує мене мій ніс? Ну, як ви думаєте, що я відповіла - а, це ж моє! Але, де там! Моє - це коли людина здорова, радісна і весела. А постійно «шморгати» - це нічиє. Так не повинно бути.

Я записалася на прийом до своєї знайомої. Виявляється, у мене було викривлення носової перегородки - дуже часта патологія. І всі проблеми через це. Лікар мені дуже чітко розписала варіанти вирішення проблеми, яких, по суті, було два: і далі до кінця життя підліковувати симптоми або оперативним шляхом виправити перегородку.

Зважитися на операцію було нелегко, але 15 років постійного «шморгання» мене підштовхнули до правильного вибору.

Уже півтора року я зовсім інша людина, спокійно живу без постійного нежитю і всього супутнього. Правда, після операції на деякий час у мене пропав нюх, але потім відновився. Тепер моє - це бути здоровою!

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію