Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря косметолога

Лікар косметолог вирішує естетичні проблеми та підстави їх появи, виконує процедури для їх профілактики або лікування. При необхідності, якщо існуючі патології розташовані поза естетичною сферою, спрямовує на додаткове обстеження до вузьких спеціалістів, наприклад, дерматолога, гінеколога, ендокринолога, дієтолога або гастроентеролога.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Наліжитий Андрій Андрійович

Зовнішня краса людини - це яскрава демонстрація того, що організм працює бездоганно. Здорова людина завжди гарна!

Наліжитий
Андрій Андрійович
Дерматолог/Косметолог, КМН
Видмиш Ірина Віталіївна

Не буває некрасивих жінок - є відсутність догляду за собою, яка з'являється саме від нелюбові до самої себе!

Видмиш
Ірина Віталіївна
Косметолог
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Про те, що важливіше - тіло та обличчя, чи п'яті новенькі туфлі

Знаєте, хоч і пишуть зараз багато про красиве старіння - старіти зовсім не хочеться і це далеко не гарно. Зараз мене закидають тапками шанувальники психології - мовляв, потрібно любити себе таку як є. І ще парочку діагнозів мені намалюють.

Я вже звикла до цього. Моя відповідь на це така - подобається вам старіти - на здоров'я! Будь ласка! І не лізьте з порадами туди, де вас не просять і не чекають. А виглядати підтоптаною не моє бажання! Тому ходжу, і буду ходити до прекрасного лікаря косметолога в «ЦЕНТЕ».

По-перше, це доктор. Тобто, людина, яка закінчила вищу медичну установу, а не тримісячні курси косметологів. І не просто лікар, а кандидат медичних наук! Тому, не зашкодить, зробить все з повним розумінням анатомії та іншого. Крім того, якщо побачить, що проблема лежить не тільки в його площині - направить до колеги. Наприклад, мені, в цьому відношенні, дуже допомогла гінеколог.

По-друге, сучасні технології та препарати, особливо якщо використовувати в розумних межах і не перетворювати себе в «качечку» - безпечні. Ми живемо в 21 столітті - нерозумно не користуватися його досягненнями.

По-третє. Дівчатка! Повірте, набагато важливіше ваше тіло та обличчя, ніж п'яті новенькі туфлі пудрового відтінку. Доглянутість і краса завжди в моді і ніколи з неї не вийдуть! Спасибі нашому чарівникові, за те, що молодість можна продовжити!

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію