Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря хірурга

Будь-який лікар, спочатку використовує консервативні методи лікування, і лише переконавшись в їх безрезультатності - рекомендуватиме операцію. Безумовно, це стосується тільки тих випадків, коли немає необхідності ургентного хірургічного втручання. На щастя, скальпель - тепер не головна «зброя» хірурга. Високотехнологічне медичне обладнання дозволяє проводити малоінвазивні операції, що в свою чергу значно скорочує термін відновлення організму. Завдяки такому сучасному підходу, пацієнт досить швидко може повернутися до звичного способу життя.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Шавлюк Руслан Володимирович

Дитячий хірург - це покликання. Така професія підійде для відповідальних людей, готових працювати на межі своїх можливостей.

Шавлюк
Руслан Володимирович
Дитячий хірург
Олініченко Богдан Петрович

Турбота про здоров'я і красу своїх молочних залоз повинна бути в зоні уваги кожної жінки практично в усі періоди її життя.

Олініченко
Богдан Петрович
Мамолог/Хірург
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Через добу після операції вже був удома

Гуля в животі утворилася не так давно. Вона майже не турбувала, тому я не звертав на неї уваги. А коли лежав на спині, вона взагалі зникала. Через приблизно півроку захворів бронхітом. Кашляв так, що з штанів вистрибував. І вперше відчув, що в місці, де гуля - пече і болить. Але це теж мене не призвело до думки сходити до лікаря, хоча і пекло, і боліло все сильніше.

Потрапив до медичного центру «ЦЕНТЕ» зовсім з іншого приводу. При огляді лікар поцікавився - чи не турбує мене грижа. Виявилося, це вона. Довелося зізнатися, що турбує. Доктор зробив мені призначення на моє головне питання і порекомендував проконсультуватися з хірургом з приводу грижі.

Хірург пояснив у чому може бути її небезпека. Сказав, що варто зробити операцію. Для мене операція - це було щось страшне. Особливо та частина, де довге відновлення змушує повністю випасти зі звичного життя. Я не міг собі дозволити таку розкіш - хто сім'ю утримувати буде?

А лікар каже, що я даремно хвилююся. При лапораскопічній операції (за допомогою маленького, приблизно, в 1 см розрізу вводиться спеціальна трубка і за допомогою неї проводиться операція) до вечора вже можна встати з ліжка. На наступний день зробити перев'язку і якщо не з'являться ускладнення - йти додому.

Зважився. Дійсно, через добу після операції вже був удома. Зрозуміло, що включив режим життя «дбайливий». Про те, у мене немає більше тієї гулі і небезпеки, що грижа раптом зможе защемитися.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію