Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря хірурга

Будь-який лікар, спочатку використовує консервативні методи лікування, і лише переконавшись в їх безрезультатності - рекомендуватиме операцію. Безумовно, це стосується тільки тих випадків, коли немає необхідності ургентного хірургічного втручання. На щастя, скальпель - тепер не головна «зброя» хірурга. Високотехнологічне медичне обладнання дозволяє проводити малоінвазивні операції, що в свою чергу значно скорочує термін відновлення організму. Завдяки такому сучасному підходу, пацієнт досить швидко може повернутися до звичного способу життя.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість 300 грн
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії неохідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованного лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Шавлюк Руслан Володимирович

Дитячий хірург - це покликання. Така професія підійде для відповідальних людей, готових працювати на межі своїх можливостей.

Шавлюк
Руслан Володимирович
Дитячий хірург
Олініченко Богдан Петрович

Турбота про здоров'я і красу своїх молочних залоз повинна бути в зоні уваги кожної жінки практично в усі періоди її життя.

Олініченко
Богдан Петрович
Мамолог/Хірург
Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Через добу після операції вже був удома

Гуля в животі утворилася не так давно. Вона майже не турбувала, тому я не звертав на неї уваги. А коли лежав на спині, вона взагалі зникала. Через приблизно півроку захворів бронхітом. Кашляв так, що з штанів вистрибував. І вперше відчув, що в місці, де гуля - пече і болить. Але це теж мене не призвело до думки сходити до лікаря, хоча і пекло, і боліло все сильніше.

Потрапив до медичного центру «ЦЕНТЕ» зовсім з іншого приводу. При огляді лікар поцікавився - чи не турбує мене грижа. Виявилося, це вона. Довелося зізнатися, що турбує. Доктор зробив мені призначення на моє головне питання і порекомендував проконсультуватися з хірургом з приводу грижі.

Хірург пояснив у чому може бути її небезпека. Сказав, що варто зробити операцію. Для мене операція - це було щось страшне. Особливо та частина, де довге відновлення змушує повністю випасти зі звичного життя. Я не міг собі дозволити таку розкіш - хто сім'ю утримувати буде?

А лікар каже, що я даремно хвилююся. При лапораскопічній операції (за допомогою маленького, приблизно, в 1 см розрізу вводиться спеціальна трубка і за допомогою неї проводиться операція) до вечора вже можна встати з ліжка. На наступний день зробити перев'язку і якщо не з'являться ускладнення - йти додому.

Зважився. Дійсно, через добу після операції вже був удома. Зрозуміло, що включив режим життя «дбайливий». Про те, у мене немає більше тієї гулі і небезпеки, що грижа раптом зможе защемитися.

Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію