Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря гінеколога

Консультація гінеколога найчастіше складається з декількох етапів. Перший - збір анамнезу, власне, сам огляд, отримання мазків. Другий етап - можливі додаткові методи діагностики, необхідні для постановки діагнозу. Це можуть бути аналізи на гормони, розширена кольпоскопія, УЗД, біопсія та інші. На третьому етапі зібрана інформація узагальнюється, аналізується і формулюється точний діагноз. Розписуються призначення, програма лікування і можливі методи профілактики тих чи інших захворювань.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Постоловська Тетяна Дмитрівна

Призначення адекватної симптоматичної, замісної гормональної терапії є невідємною складовою в лікуванні жінок.

Постоловська
Тетяна Дмитрівна
Гінеколог- ендокринолог, КМН
Стаєцька Алла Віталіївна

Проходження регулярних гінекологічних оглядів дозволяє своєчасно виявляти і виліковувати патології шийки матки.

Стаєцька
Алла Віталіївна
Гінеколог-онколог
Медведчук Еліна Леонідівна

Моє покликання як лікаря гінеколога - допомагати людям. Навіть тоді, коли віра в успіх слабшає, я ніколи не опускаю руки!

Медведчук
Еліна Леонідівна
Акушер-гінеколог
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Як завдяки гінекологу я стала щасливою

Я лікувалася півтора року. Раз в два-три місяці навідувалася до лікаря, він проводив огляд, відправляв на додаткову кальпоскопію, мазки та інше, інше, інше. А скільки я препаратів за даний час прийняла - не злічити. Тільки поліпшення не наступало. Мене як і раніше турбували певні симптоми, які не дуже хочу описувати, дівчата мене зрозуміють.

Після чергового візиту з купою свіженьких направлень і призначень я абсолютно розгублено сіла на лавці неподалік від клініки, куди ходила. Мабуть, вигляд у мене був ще той - до мене підійшла мила бабуся, яка до цього годувала голубів, і запитала, чи все у мене нормально. Я мало не розридалася і чомусь раптом розповіла про свої лікувальні злигодні чужій людині. Бабуся виявилася уважна і чуйна. Наприкінці розмови ми обмінялися номерами телефонів.

Через пару днів я вже і забула цю дивну зустріч. Тому здивувалася, побачивши номер вхідного дзвінка від Олени Костянтинівни. Виявилося, вона всі ці дні розмірковувала, що зі мною робити і як мене рятувати. Її донька порекомендувала звернутися в іншу клініку до другого лікаря, навіть написала куди і як її звуть. Я була зворушена турботою абсолютно не знайомої мені людини, іноді від рідних і близьких такого не дочекаєшся. Опісля поквапилася записатися на прийом у «ЦЕНТЕ».

Ну, що вам сказати? Дуже шкода, що півтора року я лікувала не те і не там. Втрачений час, нерви і гроші. З новим доктором нам знадобилося два місяці, щоб домогтися очікуваного результату. З новим доктором і Оленою Костянтинівною, якій я щиро вдячна за власне здоров'я!

P.S. Після цього випадку пройшло вже два роки. Моєму синочку 1,5 місяця. А з моєї феєю-хресної ми тепер дружимо сім'ями.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію