Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря фонопеда

Лікар фонопед допомагає відновленню нормального звучання голосу і розвитку природної мови. Він навчає так званій гігієні голосу - як і скільки можна навантажувати власні голосові зв'язки, щоб уникнути його втрати. Фонопед навчає спеціальним дихальним, голосовим та вокальним вправам, для зміцнення м'язів шиї та гортані.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Філюк Віта Миколаївна
Філюк Віта Миколаївна
Особисто для мене, лікування - це мистецтво! За допомогою якого, я можу відновити втрачений голос. Хіба це не чудо?
ЛОР/Логопед/Фоніатр/Фонопед
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Коли поряд з тобою фонопед, твій голос під надійним захистом

Коли голос - твій хліб, потрібно дуже розсудливо до нього ставитися. Спочатку музична школа, потім вдалося вступити в академію Глієра в Києві. У мене дуже специфічний від природи, як сказала викладач «джазовий голос». Для джазового співу добре, коли це на низьких частотах, з «оксамитом» в голосі, придихами і мелізмами - звучить розкішно, красиво і сексуально. У мікрофон.

А я по молодості і невеликому досвіді, вирішила підзаробити-прославитися. Це було щось на кшталт фестивалю, нам потрібно було виступати на сцені з оркестровою ямою і без допомоги техніки. На репетиції можливо було попрацювати в ощадному режимі, а на вступі так не зробиш! Доводилося дико напружувати голос, щоб він «перелітав» через оркестр і долітав до глядача. Навичок такого виступу не було. Закінчила я співати найсексуальнішим в світі шепотінням. Ніхто нічого не зрозумів, а я, зійшовши зі сцени, зрозуміла, що потрапила у халепу. Зірвала голос геть.

Приїхала додому до Вінниці не тільки без перемог, але і з болячкою. Отримала доброї прочуханки від свого лікаря фонопеда, який працює в медичному центрі «ЦЕНТЕ», до речі у якого я спостерігаюся ще з часів музичної школи. І почала відновлюватися. Що сказати, два місяці занять – але тепер дуже акуратне «користування» голосом. Дбайливе, виплекане!

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію