Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря фоніатра

При постійних навантаженнях на голос, перенесених захворюваннях або хірургічних втручаннях на гортані, відчуттях комків в горлі, які не проходять протягом тижня, обов'язково варто звернутися до фоніатра. Лікар проведе обстеження складових голосової системи, щоб виявити причину «поганого голосу». Не зволікайте, іноді це може бути одним з перших ознак серйозного недуга.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Філюк Віта Миколаївна
Філюк Віта Миколаївна
Особисто для мене, лікування - це мистецтво! За допомогою якого, я можу відновити втрачений голос. Хіба це не чудо?
ЛОР/Логопед/Фоніатр/Фонопед
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Про те, як я майже не стала русалкою Аріель і не втратила свій чарівний голос назавжди

Не буду русалочкою! Ось таке переконання прийшло, коли мені повідомили прикру звістку - після операції на щитоподібній залозі був пошкоджений нерв, що відповідає за роботу голосових зв'язок. І у них настав параліч. Я замовкла. Тобто, повністю. З мене вичавлювалося лише шипіння.

Спочатку я впала в дику депресію. Мало того, що щитовидка поводилася зовсім негідним чином - тут ще проблема, можливо, навіть гіршою за першу. Я тільки-тільки видерлася на свою першу вершину в професії, про яку давно мріяла - тренер, бізнес-консультант. А в ній потреба в голосі - 90% всього часу.

Депресія змінилася гіперактивністю - я гарячково стала шукати можливості вирішення. При цьому, вчилася жити без голосу. Абсолютно асоціальний варіант виходив. Зрозуміло, на роботі я бралася тільки за безмовну частину, спасибі співробітникам, підтримали. Сиділа за комп'ютером днями. Кудись піти - хоч в магазин, хоч в кафе - не можеш толком пояснити чого хочеш. Подружки, до яких я раніше іноді бігала, такі тріскачки, тепер втратили до мене інтерес - пару раз прийшли в гості, провідати. А я тільки слухати можу і кивати.

Мені порадили звернутися в «ЦЕНТЕ» до лікаря фоніатра/фонопеда. Уже зараз можу точно сказати, це ідеально, коли поєднуються ці два напрямки в одній людині - результат набагато кращий.

Вона ознайомилася з моїм діагнозом і запропонувала програму, для відновлення голосу. Хоча перед цим, я консультувалася ще з двома фахівцями, вони сказали, що в моєму випадку шансів на успіх не багато.

Програма мала на увазі багато-багато різноманітних впарв для голосу і не тільки. Наприклад, у мене була вправа «сходи» - потрібно було крокувати вгору-вниз із промовлянням певних слів. А в машині я намагалася співати пісні. Якби хтось зняв ці «концерти» - безумовно була б зірка на Ютюбі. Особливо дієвими стали вправи для розтяжки голосових зв'язок, які мені підібрала лікар, дихальні методики.

Моє бажання повернути голос було просто нестримним, я прикладала максимум зусиль, щоб займатися! Перші звуки почали з'являтися майже через три місяці. З кожним днем їх ставало більше і більше.

Зараз можу сказати, що говорю навіть краще, ніж раніше - тембр став нижче (а я завжди хотіла мати низький голос). І я так захопилася заняттями, що вже потім освоювала методики правильного говоріння, інтонування і володіння голосом. Так що, зла чарівниця Урсула, пролетіла ти з моїм голосом!

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію