Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Консультація лікаря дієтолога

Звичайна людина дуже рідко вміє правильно, без шкоди для організму підібрати собі індивідуальну систему харчування. Завдання якої, в першу чергу оздоровити організм, а схуднення або набір ваги - це завжди наслідок його якісної перебудови. Тому лікар дієтолог враховує величезну кількість параметрів при складанні «вашої» дієти - вік, спосіб життя, стать, попередній анамнез, і, обов'язково, повний стан здоров'я пацієнта, на основі ретельно проведеного обстеження.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 300 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Лікарський склад
Багрій Віта Володимирівна
Багрій Віта Володимирівна
Дієтологія - це не обмеження, не позбавлення себе чогось смачного. Це нормалізація і баланс, в їжі, навантаженнях, думках.
Дієтолог, КМН
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші історії
Як за допомогою дієтолога зробити так, щоб ваш чоловік носив вас на руках?

Сиджу на трьох дієтах, двома не наїдаюся! Приблизно так виглядало моя життя до 38 років. З дитинства повна - єдина дитина у великій родині, годували всі по черзі і милувались, як малеча добре їсть. До закінчення школи вага була під 100 кг при зрості 171 см. Така собі зовнішність колобка. Правда, це не сильно мене турбувало. Я завжди була активна, напевно, саме так компенсувала свій вигляд.

До 30 років я важила вже 120 кг. До 38 - майже 150. Я багато раз сідала на всякі дієти, пила пігулки для схуднення, намагалася займатися спортом - була впевнена, що все це не моє. Не виходило практично нічого, не було ніякого, навіть крихітного мотивуючого результату.

При такій вазі у мене був не повний, але значний набір супровідних болячок - гіпертонія, біль в суглобах, погано працюючий шлунково-кишковий тракт, шкірні висипання та інші «букети».

Одного разу я просто зрозуміла, що далі так бути не може. Подивилася в Інтернеті, як худнуть люди з великою вагою і усвідомила, що тільки я, ніхто інший в цьому світі не врятує мене і не зробить здоровою. Не придумає чарівну пігулку, не розробить програму «-80 кг за місяць»...

На щастя, всесвіт послала мені доктора дієтолога. Я звернулася в «ЦЕНТЕ», ми познайомилися, і мені дуже захотілося довіритися цьому лікарю. Довгих, складних півтора року - іноді мені хотілося плюнути на все. Але моя улюблена лікар так примудрялася мене підтримати, що я знову збирала волю в кулак і йшла далі.

Зараз мені 40, але я ще ніколи не виглядала так молодо і привабливо. Мій чоловік закохався в мене другий раз і тепер по-справжньому носить мене на руках - вага дозволяє!

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Як записатися на консультацію?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична консультація, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на консультацію в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію