Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Неінвазивна
хірургія

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Малоінвазивна
хірургія

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Інвазивна
хірургія

Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії неохідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованного лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Наші хірургічні послуги
Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 4 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Профілактика здоров'я
Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Відгуки

Я вдячний «ЦЕНТЕ» за увагу, лікування і чуйне відношення до пацієнтів. Бажаю персоналу міцного здоров'я, успіхів в такій нелегкій роботі. На мою думку, це найкращий медичний центр м. Вінниці, рекомендую! А також, від усієї моєї родини, хотілось особливо подякувати головному лікарю і отоларингологу Цебрик Валентині Миколаївні за високий професіоналізм і своєчасну кваліфіковану допомогу.

- Вадим Голяк

Хочу висловити, від моєї родини, велику вдячність всьому колективу «ЦЕНТЕ», а особливо Титаренко Владиславу Васильовичу та Цебрик Валентині Миколаївні, за професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного. Ніколи вам не хворіти! Побільше вдячних пацієнтів! Мирного неба!

- Віктор Гриньов

Обслуговуюсь в «ЦЕНТЕ» і дуже задоволена. Хочу подякувати за високий рівень сервісу. Дуже дякую лікарям: Багрій Дмитру Анатолійовичу, Наліжитому Андрію Андрійовичу, Параджановій Світлані Яківні, Якименко Людмилі Василівні, вони не залишились осторонь моєї проблеми, змістовно допомогли.

- Світлана Таранова

Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Записатися на консультацію
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Записатися на консультацію