Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Акустична рефлексометрія

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Аудіометрія

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Відеоендоскопія

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Відеокольпоскопія

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

ЕКГ

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Імпедансометрія

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Кардімоніторинг

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Кардіо-респіраторний моніторинг

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Реографічне обстеження

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Риноманометрія

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Тімпанометрія

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

УЗД

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

ETF

Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії неохідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованного лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Пройти діагностику
Діагностичні послуги
 • Акустична рефлексометрія
 • Аудіометрія
 • Відеоендоскопія
 • Відеокольпоскопія
 • ЕКГ
 • Імпедансометрія
 • Кардіомоніторинг
 • Кардіо-респіраторний моніторинг
 • Реографічне обстеження
 • Риноманометрія
 • Тимпанометрія
 • УЗД
 • ETF
Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 4 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Профілактика здоров'я
Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Пройти діагностику
Відгуки

Дуже задоволена візитом в «ЦЕНТЕ». Висока культура обслуговування на усіх ланках. Особлива подяка сімейному лікарю Зінаїді Володимирівні Попик, лікарю УЗД Шевчук Ірині Василівні та дівчатам, що робили аналізи моєму онукові Сергію. Дуже вдалий підбір кадрів. Ви найкращі!

- Людмила Бурова

Я рада, що в нашому місті є дуже хороший, надійний медичний центр! Спасибі вам велике! Вже 7 років звертаємося тільки до фахівців «ЦЕНТЕ», всі аналізи і УЗД тільки тут!

- Лена Грабчак

В «ЦЕНТЕ» працюють кваліфіковані спеціалісти. Я вже стільки раз зверталась за допомогою і завжди її отримувала! Велике вам спасибі! У вас дуже ввічливі і привітні адміністратори, ви молодці!

- Тетяна Ремез

Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Пройти діагностику
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Пройти діагностику