Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Аудіометрія

Під час консультації лікар або лаборант-аудіометрист вимірює гостроту слуху. На базі результатів дослідження складається аудіограма – набір графіків, що є інформаційним середовищем для подальшої діагностики та оцінки гостроти слуху, пошуку того, що провокує його зниження - патологій придбаного типу або вроджених дефектів. Якщо пацієнт не має можливості розуміти і виконувати інструкції аудіометриста - проводяться об'єктивні методи діагностики - імпедансометрія, отоакустична емісія, реєстрація коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП). Важливо те, що результати аудіометрії також використовуються для підбору та налаштування слухових апаратів.

Тривалість від 30 хвилин
Вартість від 250 грн.
Часи прийому 08:00 - 20:00
Телефон +38 068 103 1103
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Пройти діагностику
Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії необхідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованого лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 3 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Вузькі фахівці
Харкова Інна Іванівна
Харькова Інна Іванівна
Кожен пацієнт індивідуальний. Кожному пацієнту віддаєш частку себе, своєї душі. Хіба можна інакше в нашій справі?
Головна медсестра/Аудіометрист
Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Пройти діагностику
Наші історії
Як аудіометрія допомогла моїй дитині

Коли народився наш син - щастю не було меж! Улюблена, очікувана дитина! На плановому обстеженні педіатр «ЦЕНТЕ» звернув нашу увагу, на те, що дитина погано реагує на звуки. Порекомендував звернутися до фахівця - пройти аудіометрію, тут же, в «ЦЕНТЕ».

Як грім серед ясного неба - у моєї дитини вроджені вади слуху! Проридала кілька днів, та зрозуміла, як добре, що ми змогли вчасно знайти кращих фахівців. І нехай не вилікувати, але вирішити цю проблему. Так, тепер, можливо, все життя моєму синові доведеться носити слуховий апарат, але він нормально розвивається - спілкується з однолітками, дивиться мультики, чує, як я до нього звертаюся. При цьому є невелика надія на відновлення нормального слуху.

Хочу звернутися до всіх матусь: якщо ваш малюк не звертає уваги, коли ви говорите без візуального контакту - це перший привід сходити до лікаря, перевірити слух у дитини. І чим раніше ви це зробите - тим більше шансів на нормальне сприйняття і освоювання мовлення! Не затягуйте, малюкові потрібно чути, щоб починати говорити!

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Пройти діагностику
Як записатися на діагностику?

01.

Зателефонувати
в колл-центр

У тому випадку, коли у вас під рукою є тільки телефон, а вам необхідна медична діагностика, просто зателефонуйте в наш колл-центр і вас зареєструють на прийом.

02.

Заповнити
он-лайн форму

Щоб допомогти вам зареєструватися на діагностику в будь-який зручний для вас час, ми створили можливість оформлення заявки за допомогою он-лайн форми.

03.

Зареєструватися
на рецепції

Якщо з якоїсь причини ви не можете ні зателефонувати в колл-центр, ні заповнити он-лайн форму, приходьте в найближчу до вас філію і пройдіть реєстрацію прямо на рецепції.

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Пройти діагностику
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Пройти діагностику