Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Гормональнальні дослідження

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Пренатальна діагностика

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Каріотипування

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Онкологічні дослідження

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Інфекційні
дослідження

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Імунологічні дослідження

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Бактеріологічні дослідження

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Цитологічні дослідження

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Патогістологічні дослідження

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Біохімічні
дослідження

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Загальноклінічні дослідження

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Оцінка
стану печінки

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Генетичні
дослідження

Медичний центр «ЦЕНТЕ»

Алергологічні дослідження

Як ми працюємо

Консультація у лікаря - ніби все просто і зрозуміло. Огляд, збір анамнезу, діагноз. Однак, консультація багатовимірніша, ніж ми звикли собі уявляти. Саме на консультації фахівець визначає, що відбувається зі здоров'ям пацієнта, які комплексні дії неохідно застосувати, щоб картина захворювання постала в абсолютно чіткій формі. Іншими словами, на консультації лікар призначає необхідні аналізи, діагностику та можливу додаткову експертизу з вузьким фахівцем. Такі дії необхідні задля того, щоб досягти головної меті - точної діагностики для збалансованного лікування. Консультація це сервіс і результат, фундамент місії «ЦЕНТЕ»!

Щоб точно визначити захворювання - необхідні аналізи. Навіть в самих пересічних випадках аналіз дозволяє отримати більш достовірну картину стану здоров'я. Отримавши призначення на аналізи, багато пацієнтів вирішують «зекономити» і відразу йдуть в аптеку. Заліковуючи або борючись тільки з частиною проблеми. Лише потім здають необхідні аналізи і знову йдуть в аптеку. Набагато ефективніше вивірений розрахунок. Тим більш, основна частина аналізів робиться у власній лабораторії, що вкрай важливо для порівняння «як було і як стало» і відправляється пацієнтові зручним електронним способом.

Важливість сучасних способів діагностики складно переоцінити. Безболісно проникнути «всередину» нездорового органу, оцінити його стан і зміни, які викликали нездужання, визначити сутність і особливості порушення його життєдіяльності – це сенс дослідження. Діагностика - незамінна частина в досягненні одужання. Від її результатів багато в чому залежать призначення, які робить лікар. Саме з її допомогою можна практично на власні очі спостерігати позитивні зміни в процесі лікування або переконатися у власному здоров'ї при профілактиці!

Що таке стандарт лікування? Найчастіше, мається на увазі протокол лікування. Дійсно, це стрижень, стовбур дерева, від якого залежить бажаний результат - здоров'я і повноцінне життя. Однак, крім протоколу, існують чинники, які прямо впливають на результат. Фармакологічне, фізіотерапевтичне або оперативне лікування обов'язково включає проміжну діагностику, аналізи і рекомендації для досягнення вищої якості результату. Недарма слово «лікувати» походить від грецького «практикувати» - застосовувати всеосяжні медичні засоби для позбавлення від недуг!

Метод лікування, що застосовується, коли інші консервативні методи не привели до очікуваного результату. Крім основного лікувального ефекту, він супроводжується вираженою в тій чи іншій мірі операційною травмою. Однак є захворювання, при яких лягти на стіл хірурга - означає, врятувати собі життя або раз і назавжди позбутися хвороби, що заважає нормально жити. «ЦЕНТЕ» використовує найсучасніші хірургічні методи - велика частина з яких неінвазивні або малоінвазивні, тобто, не порушують або мінімально впливають на зовнішні бар'єри організму.

Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Здати аналізи
Лабораторні дослідження
 • Панель гормональних досліджень
 • Панель пренатальної діагностики
 • Панель каріотипування
 • Панель онкологічних досліджень
 • Панель інфекційних досліджень
 • Панель імунології
 • Панель бактеріологічних досліджень
 • Панель цитологічних досліджень
 • Панель патогістологічних досліджень
 • Панель біохімічних досліджень
 • Панель загальноклінічних досліджень
 • Панель неінвазивних методів оцінки стану печінки
 • Панель генетичних досліджень
 • Панель алергологічних дослідженнь
 • Панель інших досліджень
 • Комплексні дослідження
Контакти
Наша історія

Отже, на сьогодні, більш ніж 20 років існування, 28 напрямків діяльності, 4 філії - такі результати «ЦЕНТЕ» має вже зараз. І ми пишаємось своїми досягненнями. Найбільше задоволення та гордість надають пацієнти, які довіряють нам своє здоров'я. Особливо, коли за довгий час ми бачимо як виростають діти, які приходили до нас ще малечами. А зараз приводять до нас уже своїх дітей - для нас це найкраще підтвердження вірно зробленої справи.

Детальніше
Наші переваги
Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Здати аналізи
Відгуки

Звернулася з дитиною в «ЦЕНТЕ» до сімейного лікаря Вашнівської Оксани Валеріївни. Дуже добре, що за кілька днів після консультації, лікар телефонував та цікавився, як почуває себе дитина. Це дуже важливо! Дівчата адміністратори вичерпно відповіли на всі питання відносно послуг. Ми вдячні «ЦЕНТЕ»!

- Анжеліка Ясько

Мрих Віра Петрівна - професіонал, вже більше 30 років лікує дітей. Методи і підходи супер! Я дуже рада, що про вас пишуть у Фейсбуці. Ви дійсно той лікар, до якого звертаєшся і маєш впевненість, що все буде гаразд. Дай Бог вам здоров'я!

- Ольга Слободянюк

Не один раз були з дитиною на прийомі у лікаря Титаренко Владислава Васильовича, жодного разу не підвів, дуже уважний, зайвого не призначає, все зрозуміло пояснює. Тепер тільки до нього намагаємося потрапити. Завжди після візиту тільки приємні емоції! Спасибі вам велике!

- Ганна Бубело

Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям! Здати аналізи
Графік роботи
Ми працюємо без вихідних!

01

Будні дні

Понеділок - П'ятниця
08:00 - 20:00

02

Вихідні дні

Субота 09:00 - 16:00
Неділя 10:00 - 14:00

Ми допомогаємо людям жити повноцінним здоровим життям!
Здати аналізи